Yıldız Teknik Servis Bobinaj Muhendislik Ltd. Şti.

Anahtar Teslimi Komple Ev Tadilatı ve Yenileme için yardım istiyorum.

Otel, villa, dükkan, ofis, eski daire tadilat dekorasyon

Günümüzde inşaat maliyetlerinin fazla artışı sonucunda, yeni bina satış fiyatları da alıcıları zorlamaktadır.

Buna alternatif bir çözüm olarak, bütçeye uygun eski konutları daire veya müstakil bina olarak alındıktan sonra profesyonel tadilat ekibi ile anlaşma yaptıktan sonra yeni haliyle orada yaşamak daha tercih edilir olmuştur.

Özellikle eski ev ve daireler için anahtar teslimi tadilat yaptırmak daha ekonomik olmaktadır.

Ayrı ayrı parçalı şekilde mutfak, banyo, elektrik tesisatı, su tesisatı tadilatı daha pahalı olacaktır. Çünkü mutfak yenileme maliyetini göz önüne aldığınızda yukarıda anlatılanlar daha anlaşılır olacaktır. Fiyatın yanısıra, farklı kişilerle iş yapmaya çalışmanın verdiği zorluklar da unutulmamalıdır.

Anahtar teslimi tadilat fiyatlarına göre mutfağı ayrı, banyoyu ayrı, ahşap merdiveni ayrı, tesisatları ayrı yaptırmak için aldığınız fiyat teklifleri farkı size gösterecektir. Müşteri açısından en ekonomik tadilat veya yenileme, komple anahtar teslimi şeklinde yapılacak olan çalışmadır.

Tadilat tamirat ve yenileme işleri yaptırılmadan önce çok iyi bir şekilde yerinde inceleme yapılmalı, tasarım planı oluşturulmalı ve buna göre fiyatlandırılmalıdır. Müşteri ve firma arasında yapılacak işler detaylı bir şekilde sözleşmeye bağlanmalıdır.

Kiremit veya diğer tip çatı yapımı ve tadilatı için yerinde inceleme gereklidir. Çıkarılacak rapora göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Müşterilerimizin, evleri ve dükkanlarında, villa otel ve sitelerdeki yenileme işlerini titizlikle yapmaktayız.

Mutfak yenileme ve tasarımı, ev ve oturma alanları iç mimari ve tasarım, mutfak ve banyo yenileme, mermer işleri ve mutfak tezgahı, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, Alçıpan asma tavan, laminant parke ve ahşap işleri, çatı izolasyon çözümleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

© 2019 Yıldız Teknik Servis adına Tüm Hakkı Saklıdır.